EuisdanAA Палто Рокля на Вратата Стена Халат Единични Куки Закачалка за дрехи 8 бр.(Abrigo Vestido Puerta Pared Bata Ganchos individuales Percha para ropa 8 бр.

EuisdanAA Палто Рокля на Вратата Стена Халат Единични Куки Закачалка за дрехи 8 бр.(Abrigo Vestido Puerta Pared Bata Ganchos

В магазина
BGN 9.59
Продукти:

Цвят : Сребрист тон; Име на продукта : Стенни закачалка.Съдържание на пакета : 8 x Стенни закачалка; Материал : неръждаема стомана.Общият размер : 65x40x22 мм/2,6" x 1,6 x 0,9"(Д*Ш*В); нето Тегло : 132 г Дебелина на закачалки : 1,5 мм/0,06"; Диаметър на отвора : 5 мм/0,2"(Espesor de suspensión : 1,5 мм / 0,06"; Diámetro del agujero : 5 мм / 0,2 инча.Дупка Инсталация разстояние : 17 мм/0,7"(Distancia de montaje del orificio : 17 мм / 0,7".Euisdan AA Палто Рокля на Вратата стена халат Единични куки Закачалка за дрехи 8 PCSThese?стенни закачалки, предназначени за окачване на кърпи, шапки за еднократна употреба за душ, халати, дрехи и т.н. Материал от неръждаема стомана?прави го здрав аксесоар за баня, спални?или да се използва в кухнята.Без монтажен винт.Description in Spanish Abrigo Vestido Puerta Pared Bata Ganchos individuales Percha para ropa 8 PCSColor : tono plateado; Nombre del producto : suspensión de pared Contenido del paquete : 8 x colgador de pared; Material : Acero inoxidable Tamaño total : 65 x 40 x 22 mm / 2.6" x 1.6" x 0.9" (L * W * H); Peso на stanislav : 132g Espesor de suspensión : 1,5 mm / 0,06"; Diámetro del agujero : 5 mm / 0,2"Distancia de montaje del orificio : 17 mm / 0,7".

Подробности

Избор на клиенти